Warsztat wprowadzający:
Wychodząc naprzeciw procesom rozwoju zawodowego dla osób nie znających metody Gestalt zalecamy skorzystanie z krótszej formy szkolenia w tym podejściu. Będzie to wprowadzenie do procesu, który będzie miał miejsce przez 2 lata edukacji podczas I etapu.
Udział w warsztacie pomoże zweryfikować poprzez doświadczenie Waszych wyobrażeń o tej metodzie, z rzeczywistym praktycznym doświadczeniem. Zanim podejmiecie decyzję o podpisaniu wiążącej dwuletniej umowy, będziecie mieli możliwość zapoznania się z pracą warsztatową i sprawdzeniu, czy to jest dla Was.
Zapraszamy osoby:
• zainteresowane bliższym poznaniem pracy w nurcie Gestalt,
• rozważające udział w procesie kształcenia w konwencji Gestalt,
• chętne do zasmakowania specyfiki pracy w obszarze osobistych czy społecznych trudności
Opis:
Warsztat jest doświadczeniem, które polecamy Ci, jeśli znasz terapię Gestalt w sposób pośredni (poprzez lekturę, rozmowę, wykłady), a zarazem chcesz sprawdzić, czy jest to ścieżka dla Ciebie. Podczas warsztatu będziesz miał/miała możliwość poczuć na poziomie emocji i ciała, jak Ci jest w gestaltowskim eksperymencie, czy treści merytoryczne, orientacja teoretyczna są dla Ciebie przyswajalne i spójne z Tobą. Będziesz też mógł/mogła doświadczyć, czym jest osławione „pole” oraz czy to prawda, że w gestaltowskiej grupie (nawet szkoleniowej) nie siedzi się w ławkach. Będziesz miała/miał okazję rozwijać ciekawość fenomenologiczną siebie samej/samego oraz innych osób w grupie.
Szczególnie istotne jest Twoje osobiste doświadczenie tego rodzaju pracy, jeśli chcesz rozpocząć kształcenie zawodowe w Wielkopolskiej Szkole Psychoterapii Gestalt – wówczas zyskasz cenne, weryfikujące doświadczenie, które pomoże Ci podjąć decyzję przed podpisaniem umowy na I etap szkolenia.
Daty:
16 września 2023
Liczba uczestniczek_ów:
Mini: 6 osób max: 16 osób
Harmonogram:
Sobota:
10:00-13:30
15:30-19:30
Lokalizacja:
Gdynia, ul. Śląska 18
Inwestycja:
850 zł
Zapisy:
Prowadząca:
Izabela Jaskólska
Psycholożka i certyfikowana psychoterapeutka oraz superwizorka nurtu Gestalt, a także specjalistka terapii uzależnień, absolwentka Wydziału Psychologii UAM i Instytutu Terapii Gestalt w Krakowie.
Od ponad 12 lat prowadzi psychoterapię indywidualną i grupową osób dorosłych i młodzieży pragnących zmiany w swoim życiu. Zawodowo związana jest z Poradnią Zdrowia Psychicznego i Uzależnień. Pracuje również na Oddziale Psychiatrycznym dla Dorosłych oraz Oddziale O.L.A.Z.A. W swojej pracy zajmuje się problemami dotyczącymi zaburzeń depresyjnych, lękowych; zaburzeń odżywiania oraz zaburzeń psychoseksualnych . Ponadto specjalizuje się w leczeniu uzależnień. Ukończyła specjalizację z psychologii klinicznej w zakresie:” Psychiatria dorosłych”. Pracuje w zgodzie ze standardami Deklaracji Strasburskiej. Nieustannie dba o poszerzanie swoich doświadczeń tak osobistych jak i zawodowych, regularnie superwizując się i biorąc udział w szkoleniach i oraz warsztatach terapeutycznych.
Dialog i podążanie „ za klientem” są podstawowymi elementami, którymi kieruje się w swojej pracy terapeutycznej. Wierzy, że każda zmiana przejawia się w sposobie życia a nie w słowach. Dlatego szczególną uwagę zwraca na to, co ożywia klientów i daje im siłę do działania.