W relacji Gestalt: Katarzyna Rejniak
Wychodząc naprzeciw procesom rozwoju zawodowego dla osób nie znających metody Gestalt zalecamy skorzystanie z krótszej formy szkolenia w tym podejściu. Będzie to wprowadzenie do procesu, który będzie miał miejsce przez 2 lata edukacji podczas I etapu.
Udział w warsztacie pomoże zweryfikować poprzez doświadczenie Waszych wyobrażeń o tej metodzie, z rzeczywistym praktycznym doświadczeniem. Zanim podejmiecie decyzję o podpisaniu wiążącej dwuletniej umowy, będziecie mieli możliwość zapoznania się z pracą warsztatową i sprawdzeniu, czy to jest dla Was.
Zapraszamy osoby:
• zainteresowane bliższym poznaniem pracy w nurcie Gestalt,
• rozważające udział w procesie kształcenia w konwencji Gestalt,
• chętne do zasmakowania specyfiki pracy w obszarze osobistych czy społecznych trudności
Opis:
Zapraszam Cię do spotkania w opowieści o tym, czym jest Gestalt, jakie są jego odcienie, na czym polega jego fenomen. Zapraszam Cię do przyjrzenia się sobie w takim Tu i Teraz, jakie będzie nas wtedy otaczać. W spotkaniu Ja-Ty, w uważności na otaczające nas Pole. Zapraszam Cię do kontaktu, który być może okaże się pomocy, w podjęciu decyzji o tym, czy będziesz chciał poszerzać swoją przygodę z Gestaltem i w jaki sposób. Przyjdź, doświadcz siebie, mnie, innych, w fenomenologii spotkania Tu i Teraz oraz oparciu o teorię i praktykę Gestalt.
Data:
3 czerwca 2023
Liczba uczestniczek_ów:
Mini: 8 osób max: 15 osób
Harmonogram:
Sobota:
9:00-13:00
15:00-19:00
Lokalizacja:
Gdynia: Śląska 18
Inwestycja:
750 zł
Zapisy:
Prowadząca:
Katarzyna Rejniak – certyfikowana psychoterapeutka Gestalt, certyfikat EAGT, EAP, Polskiej Federacji Psychoterapii, specjalistka psychoterapii uzależnień – certyfikat Parpa, Pedagożka, Politolożka, aplikantka
superwizji psychoterapii uzależnień przy Radzie Superwizorów Psychoterapii Uzależnień, aplikantka superwizji psychoterapii Gestalt . Od 15 lat pracuje jako terapeutka, od wielu lat jako nauczycielka w
procesie szkolenia psychoterapeutów Gestalt, oraz w obszarze kształcenia z zakresu uzależnień. Na co dzień pracuję psychoterapeutycznie w ramach własnej praktyki terapeutycznej.
Autorka książki „(Nie)obecność. Uzależnienia jako kryzys kultury przynależności.”