Warsztat o uzależnieniach

(Nie)obecność. Uzależnienia w kulturze kryzysu przynależności .

Zapraszamy osoby:

• zainteresowane tematem uzależnień
• terapeutki/terapeutów w trakcie szkolenia
• osób towarzyszących osobom będącym w procesie chorej zależności

Opis:

Zapraszam Państwa na warsztat dotyczący szeroko pojętej tematyki uzależnień, który będzie oscylował w tematyce mojej książki o w/w tytule.

Chciałabym poszukać podczas tego spotkania, różnego rozumienia uzależnień oraz znaleźć odpowiedź na to, jak jako terapeutki i terapeuci, możemy wspierać świat zdrowej zależności. Chciałabym móc pochylić się nad obszarem nieobecności i zachęcić do ujrzenia wpływu, jaki każdy z nas ma w obszarze profilaktyki uzależnień.

Ten warsztat będzie dialogiem i spotkaniem, będzie podążaniem za obecnością i zwracaniem uwagi na sposoby leczenia pustki bliskości.

Jeśli masz ochotę na obecność, na szukanie przynależności, na uświadomienie tego, jaką pracę musimy wykonać jako terapeutki i terapeuci, aby sens leczenia uzależnień był wspierany nadzieją, zapraszam Cię do tego spotkania.

Data:

26-27 sierpnia 2023

Liczba uczestniczek_ów:

Mini: 8 osób max: 12 osób

Harmonogram: 

Sobota:

9:00-14:00

16:00-19:00

Niedziela

9:00-15:00

Lokalizacja:

 Gdynia: Śląska 18

Inwestycja:

 950 zł

Zapisy:

 ZAPISZ SIĘ

Prowadząca:

Katarzyna Rejniak – certyfikowana psychoterapeutka Gestalt, certyfikat EAGT, EAP, Polskiej Federacji Psychoterapii, specjalistka psychoterapii uzależnień – certyfikat Parpa, Pedagożka, Politolożka, aplikantka superwizji psychoterapii uzależnień przy Radzie Superwizorów Psychoterapii Uzależnień, aplikantka superwizji psychoterapii Gestalt . Od 15 lat pracuje jako terapeutka, od wielu lat jako nauczycielka w procesie szkolenia psychoterapeutów Gestalt, oraz w obszarze kształcenia z zakresu uzależnień. Na co dzień pracuję psychoterapeutycznie w ramach własnej praktyki terapeutycznej.

Autorka książki „(Nie)obecność. Uzależnienia jako kryzys kultury przynależności.”

Jeśli masz jakieś pytania, jesteśmy do Twojej dyspozycji.
Serwis wykorzystuje pliki cookies w celu zagwarantowania pełnej funkcjonalności.
Wszystkie prawa zastrzeżone © WSP Gestalt 2022. wykonanie — PRESTOMEDIA.PL