Karolina Siodmiak

Jest certyfikowaną psychoterapeutką Gestalt EAGT, PTPG – ukończyła całościowe 4 letnie szkolenie psychoterapeutyczne w Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestalt w Krakowie (Szkoła Psychoterapeutów i Trenerów Grupowych).


Jest psycholożką, arteterapeutką, – uzyskała stopień doktora nauk społecznych w zakresie psychologii. Doktorat obroniła na Uniwersytecie Gdańskim nt. wpływu oddziaływań arteterapeutycznych przez sztukę wizualną na dialogowy umysł człowieka. Ukończyła również Podyplomowe szkolenie z Arteterapii w Polskim Instytucie Ericksonowskim w Łodzi.


Jest psychotraumatolożką – ukończyła Psychotraumatologię Praktyczną w podejściu psychodynamicznym i psychoanalitycznym, organizowaną przez Fundację Pomorskie Centrum Psychotramatologii w Gdańsku we współpracy z Instytutem Psychotramatologii Zintegrowanej w Monachium.


Prowadzi prywatną praktykę psychoterapeutyczną dla osób dorosłych od roku 2015 – Pracownia Rozwoju i Psychoterapii Integralne życie. Pracę swoją poddaje systematycznej superwizji oraz uczestniczy w szkoleniach zawodowych i rozwojowych.

O sobie:

J e s t e m … kobietą w drodze, stawiającą pytania, poszukającą odpowiedzi, dialogującą z innymi, sięgającą po inspirację, błądzącą, otwartą na niewidzialne i niewypowiedziane, matką dwóch córek…


www.integralnezycie.pl 

Jeśli masz jakieś pytania, jesteśmy do Twojej dyspozycji.
Serwis wykorzystuje pliki cookies w celu zagwarantowania pełnej funkcjonalności.
Wszystkie prawa zastrzeżone © WSP Gestalt 2022. wykonanie — PRESTOMEDIA.PL