You are currently viewing Warsztat z Nurith Levi

Warsztat z Nurith Levi

Apetyt na życie w drodze do spełnienia. Transformacja różnych doświadczeń.

Na tym warsztacie przyjrzymy się naszemu obecnemu, indywidualnemu miejscu i roli w życiu z nowych perspektyw i spróbujemy znaleźć nowe, wzmacniające znaczenie dla naszego obecnego doświadczenia. To empiryczne warsztaty dla terapeutek_ów oraz studentek_ów

Data:

23-24 Listopada 2022

Harmonogram: 

Środa: 9:00-13:00 i 15:00-19:00 (8h)
Czwartek 9:00-13:00 i 15:00-19:00 (8h)

Lokalizacja:

Poznań ul. Dąbrowskiego 75/18

Inwestycja:

Studentki/studenci WSPG: 1250 zł
Pozostałe osoby: 1450 zł

Warsztat będzie tłumaczony z języka angielskiego 

Zapisy:

Formularz zgłoszeniowy: ZAPISZ SIĘ

Informacja dla studentów WSPG: Godziny pracy z Nurith są kompatybilne z teorią Gestalt i traktowane, jako możliwość włączenia ich w godziny dodatkowe lub jako wypełnienie godziny nieobecnych w programie.

Prowadząca:

Nurith Levi – certyfikowana psychoterapeutka i superwizorka Gestalt, psychoterapeutka rodzinny i par, była przewodnicząca Komisji Standardów Szkoleń EAGT oraz Komisji Praw Człowieka i Odpowiedzialności Społecznej EAGT, autorka wielu publikacji z zakresu psychoterapii Gestalt.

Obecnie interesuje mnie wiele bezpośrednich i pośrednich sposobów, w jakie obecna rzeczywistość (pandemia, wojna, kryzys klimatyczny, kryzys finansowy) wpływa na nasz prywatny, osobisty świat i jak rodziny radzą sobie z tymi zmianami.

Równolegle opracowuję system wsparcia dla doświadczonych terapeutek_ów, aby zwalczyć wypalenie i zmęczenie w wyniku tych okoliczności, aby rozpocząć wiosną przyszłego roku. 

Jeśli masz jakieś pytania, jesteśmy do Twojej dyspozycji.
Serwis wykorzystuje pliki cookies w celu zagwarantowania pełnej funkcjonalności.
Wszystkie prawa zastrzeżone © WSP Gestalt 2022. wykonanie — PRESTOMEDIA.PL