Zuzanna Czerwińska

Jestem absolwentką antropologii kulturowej oraz certyfikowaną psychoterapeutką i trenerką Gestalt. Ukończyłam 4-letnie szkolenie zawodowe w Instytucie Terapii Gestalt w Krakowie.

W zawodzie psychoterapeuty doskonalę się od lat – mam za sobą liczne szkolenia oraz praktyki zawodowe, a także wieloletnią psychoterapię własną. Doświadczenie kliniczne zdobywałam współpracując m.in. z Młodzieżowym Ośrodkiem Profilaktyki i Psychoterapii “MOP”, Fundacją Nagle Sami, Fundacją Dajemy Dzieciom Siłę oraz Szpitalem Tworkowskim.

Pracuję zgodnie z Kodeksem Etyki Zawodowej Europejskiego Stowarzyszenia Terapii Gestalt, pod opieką merytoryczną certyfikowanego superwizora.

W pracy terapeutycznej staram się łączyć wiedzę z różnych dziedzin. Patrzę na człowieka w sposób całościowy, biorąc pod uwagę jego jednostkowy fenomen oraz kontekst, w którym żyje. Najważniejszy jest dla mnie jednak autentyczny, żywy kontakt z drugą osobą – patrzeć i widzieć, słuchać i słyszeć, być. Jestem przekonana, że to właśnie relacja terapeutyczna jest najistotniejszym czynnikiem leczącym w psychoterapii.

Pracuję z osobami dorosłymi i młodzieżą w terapii indywidualnej.

Jeśli masz jakieś pytania, jesteśmy do Twojej dyspozycji.Kontakt  →

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celu zagwarantowania pełnej funkcjonalności.