Szymon Ziemiński

Szymon Ziemiński

Szymon Ziemiński – psycholog, psychoterapeuta, wykładowca.

Jestem psychologiem od 2012 roku, od tego czasu pomagam osobom w przezwyciężaniu różnych kryzysów życiowych.

Dodatkowym moim zajęciem jest prowadzenie ćwiczeń oraz wykładów na Uniwersytecie SWPS w Poznaniu. Prowadzę szkolenia między innymi z tematyki związanej ze Stresem Pourazowym ( PTSD), z komunikacji oraz z psychoedukacji.

Posiadam także doświadczenie związane z Psychologią Pracy i Organizacji, dzięki czemu wspieram firmy w procesach rekrutacji, budowaniu efektywnych zespołów i rozwiązywaniu trudnych sytuacji i konfliktów. Dodatkowo prowadzę wykłady z Psychologii Osobowości i Psychologii Rozwojowej w Wielkopolskiej Szkole Psychoterapii Gestalt.

Jestem Psychoterapeutą Poznawczo-Behawioralnym. W pracy w tym nurcie koncentruję się na rozpoznawaniu i zmianie przekonań moich pacjentów, ponieważ wierzę, że sposób w jaki myślimy wpływa na Nasze emocje oraz zachowania. Dzięki temu możemy rozwijać swój potencjał oraz osiągać ważne dla siebie cele. W swojej pracy psychoterapeutycznej pomagam osobom, które na co dzień zmagają się z depresją, zaburzeniami lękowymi, zbyt wysokim poczuciem stresu w swoim życiu oraz takim które doświadczają dyskomfortu w relacjach z innymi.

Jestem przekonany, że w każdej osobie poprzez proces psychoterapeutyczny można uruchomić wewnętrzną siłę, dzięki której -przy wsparciu specjalistów - jest wstanie pokonać depresję, zaburzenia lękowe, czy inne problemy, które doświadcza na co dzień.

Jeśli masz jakieś pytania, jesteśmy do Twojej dyspozycji.Kontakt  →

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celu zagwarantowania pełnej funkcjonalności.