Misja

Misja

Proces budowania tożsamości zawodowej psychoterapeuty Gestalt to fenomenologia, która jawi się tu i teraz, charakteryzuje się niepowtarzalnością chwili, dokonuje się w autonomii i wolności.

Rozwój zaczyna się gdy stajesz się tym kim jesteś, stawanie się sobą to naturalny proces zmiany i rozwoju , możliwy dzięki świadomemu istnieniu i asymilowaniu doświadczenia w kontakcie. Odbywa się w procesie poszukiwania równowagi i balansu wewnętrznego w kontakcie na granicy JA - ŚWIAT

Gestalt postrzega człowieka wielowymiarowo co w konsekwencji ogranicza możliwości budowania sztywnej struktury jako jedynie słusznej. Szanowanie i wspieranie indywidualności, możliwe jest w uznaniu wolności w realizacji własnej drogi zawodowej. Dynamikę i kierunki pola wyznacza różnorodność współtworzona przez zespół i studentów, powstaje przestrzeń umożliwiająca eksperymentowanie i doświadczania - siebie, grupy, relacji.

Proces rozwoju łączy się z gotowością rozwijania się, to momenty dające możliwość rozwiązania trudności, pokonanie przeszkód czy włączanie nowych kompetencji. W praktyce wyraża się to poprzez uznawanie swoich możliwości i ograniczeń zamiast oceniania siebie czy stosowania różnych form nacisku.

Dróg zawodowych jest wiele, nikt nie przejdzie jej za Ciebie, to Ty decydujesz jak i gdzie chcesz iść.

Odpowiedzialność za Swoją Drogę, za własną pracę ponosisz przede wszystkim Ty !

Zespół Trenerów i Terapeutów będzie Ci w niej towarzyszyć dzieląc się wiedzą, doświadczeniem, umiejętnościami.

Odpowiedzialność jest jak klucz który otwiera możliwości, daje wolność i sprawczość , więc niech zawsze zostanie we właściwych rękach - Twoich rękach.

Ty decydujesz i odpowiadasz jak skorzystasz z wiedzy, doświadczenia i umiejętności zdobytych w szkoleniu.

Edukacja w procesie szkolenia zawodowego psychoterapeuty jest jak most między tym gdzie jesteś dziś, a tym gdzie chcesz być zawodowo w przyszłości.

" Bądź jaki jesteś i wówczas zobaczysz, kim jesteś i jaki jesteś.

Pozwól sobie przez moment lub dwa na to , co chcesz zrobić i odkryj, co rzeczywiście robisz.

Zaryzykuj troszkę, jeśli możesz .

Czuj swoje własne uczucia .

Mów swoje własne słowa .

Myśl swoje własne myśli.

Bądź sobą .

Odkrywaj.

Zaplanuj swój rozwój poprzez doświadczanie siebie "

Fritz Perls

Jeśli masz jakieś pytania, jesteśmy do Twojej dyspozycji.Kontakt  →

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celu zagwarantowania pełnej funkcjonalności.