Warsztat wprowadzający: Natalia Żuk-Michałowska

Wychodząc naprzeciw procesom rozwoju zawodowego dla osób nie znających metody Gestalt zalecamy skorzystanie z krótszej formy szkolenia w tym podejściu. Będzie to wprowadzenie do procesu, który będzie miał miejsce przez 2 lata edukacji podczas I etapu.

Udział w warsztacie pomoże zweryfikować poprzez doświadczenie Waszych wyobrażeń o tej metodzie, z rzeczywistym praktycznym doświadczeniem. Zanim podejmiecie decyzję o podpisaniu wiążącej dwuletniej umowy, będziecie mieli możliwość zapoznania się z pracą warsztatową i sprawdzeniu, czy to jest dla Was.

Zapraszamy osoby:

• zainteresowane bliższym poznaniem pracy w nurcie Gestalt,
• rozważające udział w procesie kształcenia w konwencji Gestalt,
• chętne do zasmakowania specyfiki pracy w obszarze osobistych czy społecznych trudności

Opis:

Warsztat jest doświadczeniem, które polecamy Ci, jeśli znasz terapię Gestalt w sposób pośredni (poprzez lekturę, rozmowę, wykłady), a zarazem chcesz sprawdzić, czy jest to ścieżka dla Ciebie. Podczas warsztatu będziesz miał/miała możliwość poczuć na poziomie emocji i ciała, jak Ci jest w gestaltowskim eksperymencie, czy treści merytoryczne, orientacja teoretyczna są dla Ciebie przyswajalne i spójne z Tobą. Będziesz też mógł/mogła doświadczyć, czym jest osławione „pole” oraz czy to prawda, że w gestaltowskiej grupie (nawet szkoleniowej) nie siedzi się w ławkach. Będziesz miała/miał okazję rozwijać ciekawość fenomenologiczną siebie samej/samego oraz innych osób w grupie.

Szczególnie istotne jest Twoje osobiste doświadczenie tego rodzaju pracy, jeśli chcesz rozpocząć kształcenie zawodowe w Wielkopolskiej Szkole Psychoterapii Gestalt – wówczas zyskasz cenne, weryfikujące doświadczenie, które pomoże Ci podjąć decyzję przed podpisaniem umowy na I etap szkolenia.

Daty:

2-3 lipca 2022

27-28 sierpnia 2022

Harmonogram: 

Sobota i niedziela:

10:00-13:30

15:30-19:30

Lokalizacja:

Gdynia ul. Śląska 18

Inwestycja:

 900 zł

Zapisy:

Lipiec: zapisz się

Sierpień: zapisz się

Prowadząca:

Natalia Żuk-Michałowska – socjolożka i certyfikowana w Polskim Towarzystwie Psychoterapii Gestalt psychoterapeutka Gestalt. Ukończyła 4-letnią, całościową Szkołę Psychoterapeutów i Trenerów Grupowych, akredytowaną przez European Association for Gestalt Therapy (EAGT) w Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestalt w Krakowie.

Psychoterapię indywidualną i par prowadzi od początku 2012 roku, a od czasu do czasu – warsztaty psychologiczne. W latach 2013-17 współprowadziła grupy terapeutyczne. Od 2020 roku jest członkinią WSPG i pracuje tu w roli młodszej trenerki. W 2022 roku ukończyła również dwuletni kurs Sexual Grounding® Therapy.

Poza psychoterapią, współorganizowała ogólnopolską kampanię i cykl warsztatów „RE:akcja w depresji” oraz była współzałożycielką magazynu PTPG „Fenomen Psychoterapii” – pełniła funkcję redaktorki, korektorki i redaktorki naczelnej.

 

Jeśli masz jakieś pytania, jesteśmy do Twojej dyspozycji.Kontakt  →

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celu zagwarantowania pełnej funkcjonalności.