TRENING TERAPEUTYCZNY 28.11.2018-02.12.2018

  • Termin28.11.2018-02.12.2018
  • Miejsceul.Dabrowskiego 75/18 , Poznań (Pasaż Jeżycki)
  • Cena1200 zł.

 ZAPRASZAMY!
-studentów i absolwentów szkół terapeutycznych Gestalt
-zainteresowane osoby, będące w indywidualnym procesie terapii

Trening terapeutyczny to ważna forma i narzędzie rozwoju psychoterapeuty, ale również każdego człowieka który rozwija swój potencjał. Wraz z poszerzeniem o indywidualny proces terapeutyczny przynosi dobre i skuteczne efekty. Często pewne problemy, figury trudno przepracowywać w kontakcie jedynie z terapeutą, potrzebne jest bezpieczne pole w którym uaktywniają się przeniesienia i przeciwprzeniesienia, pracujące na rzecz rozwoju osoby. A oprócz tego ważnym aspektem doświadczania jest to o czym pisał Carl Rogers :
"Jestem przekonany, że ludzie są spragnieni czegoś, czego nie mogą znaleźć w miejscu pracy, w kościele, a już na pewno w szkole czy na uczelni ani nawet, niestety, w dzisiejszym życiu rodzinnym.
Są spragnieni kontaktów bliskich i autentycznych, w których odczucia i emocje można by było wyrażać spontanicznie, nie tłumiąc ich i nie cenzurując przedtem starannie; w których można by się było dzielić głębokimi przeżyciami — rozczarowaniami i radościami; w których byłoby możliwe podejmowanie ryzyka nowych zachowań; w których – jednym słowem – osiąga się taki stan, że nie trzeba niczego ukrywać, wszystko jest akceptowane i w ten sposób powstają możliwości dalszego rozwoju.
Wydaje się, że to właśnie przemożne pragnienie ludzie mają nadzieję zaspokoić dzięki przeżyciom w grupie spotkaniowej"

 

Zajęcia

czas : 50 godzin szkoleniowych(wymagana ilość godzin w ośrodkach szkolących Gestalt)

Zapisy

Przed dokonaniem wpłaty prosimy o przesłanie formularza zgłoszenia z potwierdzeniem z biura o przyjęciu zgłoszenia.

Jeśli masz jakieś pytania, jesteśmy do Twojej dyspozycji.Kontakt  →

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celu zagwarantowania pełnej funkcjonalności.