Trening terapeutyczny w nurcie psychoterapii Gestalt

9 - 13 listopada 2022

Prowadząca: Kamila Biały psychoterapeutka Gestalt
Prowadzący: Dominik Sałdak psychoterapeuta Gestalt

Zapraszamy:

- Studentów i absolwentów szkół terapeutycznych Gestalt
- Zainteresowane osoby, będące w indywidualnym procesie terapii

O treningu: 

Jak odnaleźć się w świecie, który pozornie dużo oferuje, ale gdy spojrzymy głęboko w siebie, to czujemy się samotni? Doświadczenie to jest obecne, niezależnie od tego czy żyjemy w pojedynkę czy dzielimy swoje życie z kimś. W jaki sposób możemy siebie wspierać w takich okolicznościach? Jak wracać do siebie i do swoich najistotniejszych z punktu widzenia egzystencjalnego potrzeb? Wreszcie, jak z tego miejsca sięgać po innych, a przede wszystkim jak budować satysfakcjonujące i trwałe relacje, szanując swoje granice i różność/różnorodność/odmienność/specyfikę innych osób.

O prowadzących:

Kamila Biały

Jestem socjolożka i certyfikowaną psychoterapeutką Gestalt (European Association of Gestalt Therapy), od ponad 10 lat pracuję w gabinecie indywidualnie i z parami. Większość moich klientów i klientek to osoby LGBTQIA. Wspołpracuję z łódzką Fabryką Równości. Jako trenerka pracuję w Polsce (jestem członkinią Wielkopolskiej Szkoły Psychoterapii Gestalt, współpracuję z Polskim Instytutem Ericksonowskim) i zagranicą (Caucasus Institute of Gestalt Therapy and Family Psychotherapy). Aktywnie działam w międzynarodowych stowarzyszeniach i ruchach promujących perspektywę Gestalt na zewnątrz jak i integrującą środowisko Gestalt od wewnątrz (humansofgestalt.com, newgestaltvoices.org, IAAGT - tu współprowadzę sekcję Social Activism Special Interest Group). Piszę naukowo o psychoterapii Gestalt i prowadzę grupę oraz warsztaty o psychoterapii z socjologicznej perspektywy krytycznej.

Dominik Sałdak

Jestem absolwentem Uniwersytetu Jagiellońskiego, certyfikowanym psychoterapeutą Gestalt. Podstawowe szkolenie w zakresie psychoterapii, ukończyłem w Instytucie Terapii Gestalt w Krakowie. Praktykę psychoterapeutyczną rozpocząłem w 2009 roku, początkowo w poradni rodzinnej, następnie w prywatnym gabinecie. Obecnie jestem także członkiem zespołu Instytutu Treningu i Edukacji Gestalt, gdzie prowadzę grupy self experience oraz zajęcia z zakresu teorii i praktyki Gestalt. Współpracuję także z Polskim Instytutem Ericksonowskim. Posiadam certyfikaty psychoterapeuty wydane przez Polskie Towarzystwo Psychoterapii Gestalt (PTPG) oraz European Association for Psychotherapy (EAP). Prowadzę psychoterapię indywidualną osób dorosłych, mam doświadczenie w pracy z młodzieżą, zdobyte podczas pracy w świetlicy socjoterapeutycznej. Pracuję także z rodzinami prowadząc warsztaty, szkoląc kandydatów na rodziny adopcyjne i zastępcze. Mam kilkuletnie doświadczenie w poradnictwie psychologiczno-pedagogicznym – pracuję w poradniach rodzinnych w Krakowie i Wieliczce. Jestem zaangażowany w prace Komisji Deontologicznej Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Gestalt.

Zajęcia: czas 50 godzin szkoleniowych (wymagana ilość godzin w ośrodkach szkolących Gestalt).

09.11. Środa od 10:00 do 15:00 (2h przerwy ) od 17:00 do 20:00
10.11. Czwartek od 9:00 do 14:00 (3h przerwy ) od 17:00 do 20:00
11.11. Piątek od 9:00 do 14:00 (3h przerwy ) od 17:00 do 20:00
12.11. Sobota od 9:00 do 14:00 (3h przerwy ) od 17:00 do 20:00
13.11. Niedziela od 9:00 do 14.30

Liczba uczestników: od 8 do 16 osób w grupie.

Cena treningu: 1750 zł

Miejsce treningu: Łeba, ul. Grabskiego 20

Zgłoszenia: https://forms.gle/VjMojUZezfoorPZa9

Nocleg we własnym zakresie bądź możliwość noclegu w obiekcie, gdzie będzie odbywać się trening. Rezerwacja i rozliczenia u organizatora.

Pokoje wyposażone są we własne łazienki, pościel oraz ręczniki. Cena dotyczy noclegu wraz ze śniadaniem.

Pokój 1 osobowy - 140 zł/os/doba

Pokój 2 osobowy - 100 zł/os/doba

Pokój 3 osobowy - 85 zł/os/doba

Jeśli masz jakieś pytania, jesteśmy do Twojej dyspozycji.Kontakt  →

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celu zagwarantowania pełnej funkcjonalności.