PSYCHOTERAPEUTA TEŻ CZŁOWIEK warsztat rozwojowy w oparciu o technikę PSYCHODRAMY 12-14 lipca 2019

PSYCHOTERAPEUTA TEŻ CZŁOWIEK warsztat rozwojowy w oparciu o technikę PSYCHODRAMY 12-14 lipca 2019

PSYCHOTERAPEUTA TEŻ CZŁOWIEK
warsztat rozwojowy w oparciu o technikę PSYCHODRAMY

Zapraszam na inspirujący i twórczy warsztat rozwoju własnego. Wieloletnie doświadczenie pracy własnej nauczyło mnie i pokazało jak ważna jest możliwość, a właściwie konieczność tzw. przepracowania ograniczeń czy utknięć w polu procesu osobistego psychoterapeuty.
Jak wiadomo proces psychoterapii klienta pokazuje i uświadamia terapeucie jego trudności, traumy czy ograniczenia. Jednak jak to w życiu bywa/jest świadomy terapeuta nie zawsze ma możliwość, ale też warunki do przejścia kolejnego paromiesięcznego etapu własnej psychoterapii. Stąd moja propozycja, w małej kameralnej grupie (10 osób) zapraszam psychoterapeutów, studentów psychoterapii do pracy własnej w obszarze zdefiniowanej figury. Proponuję pracę techniką psychodramy z uwzględnieniem procesów w ciele, która moim zdaniem jest najskuteczniejszą formą przepracowywania utkniętych konfliktów wewnętrznych. W moim doświadczeniu, którym chcę się podzielić z Wami Gestalt to nie „gadające głowy”, Gestalt to ruch, działanie, eksperymentowanie, to dynamiczny proces zmiany w tu i teraz.

PROWADZĄCA:

Jolanta CIEPLINSKA.jpgJolanta Cieplińska- psychoterapeutka, superwizor, trener treningu psychologicznego i nauczycielka psychoterapii, absolwentka UJ i ITG w Krakowie. Od 1999 r. prowadzi terapię indywidualną i grupową, autorskie programy rozwoju osobistego dla kobiet z cyklu „Warsztaty Twórczej Kobiecości", warsztaty „Terapeutyczna praca ze snami w ujęciu Gestalt”, „Promowanie zdrowego trybu życia”, programy psychoedukacyjne. W latach 2009 - 2014 była trenerem, nauczycielem psychoterapii w Instytucie Terapii Gestalt. Od 2012 prowadzi superwizję grupową i indywidualną. Jest założycielką i współtwórcą Gabinetów Gestaltowskich w Krakowie. W pracy terapeutycznej
m. in. wykorzystuje technikę psychodramy i bioenergetykę wg. A. Lowena, techniki pracy ze snami, pracy z eksperymentem, z fotografią itp.

SZCZEGÓŁY:
zajęcia: : 12-13-14.07.2019 (20 godzin dydaktycznych.)

piątek: 15:00-19:00(4h)

sobota:9:00-13:00   (13:00-15:00 przerwa obiadowa) 15:00-19:00

niedziela: 9:00-12:00

miejsce: Poznań, ul. Dąbrowskiego 75/18, I piętro, (w Pasażu Jeżyckim)

inwestycja: 500 zł
Każdy uczestnik otrzyma zaświadczenie udziału w warsztacie

 

 

Jeśli masz jakieś pytania, jesteśmy do Twojej dyspozycji.Kontakt  →

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celu zagwarantowania pełnej funkcjonalności.