Terapeutyczna praca ze snami w ujęciu Gestalt 16-18.02.2018

— doskonalenie zawodowe profesjonalistów

  • Termin16-18.02.2018
  • MiejscePoznań, ul. Dąbrowskiego 75/18
  • Cena550 zł *

SEN

 „nie interpretuj, raczej stań się śnioną rzeczą,tym talerzem, garnkiem czy przyjacielem”
(Perls)

Warsztat adresowany jest do psychoterapeutów różnych modalności i studentów psychoterapii, którzy chcą poznać, bądź rozwinąć umiejętności o terapeutyczną pracę ze snem Klienta. Specyfika tej metody oraz narzędzia umożliwiają poszerzenie procesu terapeutycznego i dają większe możliwości w warsztacie pracy psychoterapeuty.

  1. Doświadczanie i praktykowanie 3 modułów pracy ze snem w ujęciu Gestalt
  2. Indywidualna praca ze snem uczestników
  3. Praca nad wybranym indywidualnym obszarem trudności w pracy ze snem
  4. Teoria pracy ze snem w rozumieniu metodologii Gestalt - miedzy innymi: świadomość uczuć związanych ze snem, analogia odkrytego znaczenia snu do realnego świata uczestnika pracy.

Dokumenty do pobrania:

Zajęcia

pt. 09.00–19.00
sb. 9.00-19.00
ndz. 9.00 - 13.00

w tym przerwa obiadowa 13.00-15.00. Łącznie 20 godzin

Prowadzący

Jolanta Cieplińska - psychoterapeutka, superwizor, trener treningu psychologicznego i nauczycielka psychoterapii, absolwentka UJ i ITG w Krakowie. Od 1999 r. prowadzi terapię indywidualną i grupową, autorskie programy rozwoju osobistego dla kobiet z cyklu „Warsztaty Twórczej Kobiecości", warsztaty „Terapeutyczna praca ze snami w ujęciu Gestalt”, „Promowanie zdrowego trybu życia”, programy psychoedukacyjne. W latach 2009 - 2014 była trenerem, nauczycielem psychoterapii w Instytucie Terapii Gestalt. Od 2012 prowadzi superwizję grupową i indywidualną. Jest założycielką i współtwórcą Gabinetów Gestaltowskich w Krakowie. W pracy terapeutycznej m. in. wykorzystuje technikę psychodramy i bioenergetykę wg. A. Lowena, techniki pracy ze snami, pracy z eksperymentem, z fotografią itp.

Zapisy

Przed dokonaniem wpłaty prosimy o przesłanie formularza zgłoszenia z potwierdzeniem z biura o przyjęciu zgłoszenia.

* Uwagi

Z uwagi na warsztatowy charakter zajęć ilość miejsc jest ograniczona.  Termin nadsyłania zgłoszeń mija 15.01.2018r. W tytule przelewu proszę podać imię i nazwisko, termin warsztatu.

Jeśli masz jakieś pytania, jesteśmy do Twojej dyspozycji.Kontakt  →

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celu zagwarantowania pełnej funkcjonalności.