DZIEŃ DOBRY GESTALT

Będzie to wprowadzenie do procesu, który będzie miał miejsce przez 2 lata edukacji podczas I etapu.

Zapraszam na spotkanie Ja - Ty w formule egzystecjalno - fenomenologicznego doświadczenia, jako gruntu do spotkania i kontaktu w Tu i Teraz na granicy kontraktowej.
Możesz w tracie warsztatu eksplorować trzy podstawowe instrumenty Gestaltu: świadomość, kontakt i eksperyment.
Źródłem spotkania będzie kreatywność i elastyczność wraz z dialogiem i procesami cielesnymi.

Udział w warsztacie pomoże zweryfikować poprzez doświadczenie Waszych wyobrażeń o tej metodzie, z rzeczywistym praktycznym doświadczeniem. Zanim podejmiecie decyzję o podpisaniu wiążącej dwuletniej umowy, będziecie mieli możliwość zapoznania się z pracą warsztatową i sprawdzeniu, czy to jest dla Was.

Zapraszamy osoby:

• zainteresowane bliższym poznaniem pracy w nurcie Gestalt,
• rozważające udział w procesie kształcenia w konwencji Gestalt,
• chętne do zasmakowania specyfiki pracy w obszarze osobistych czy społecznych trudności

Warsztat jest jednodniowym przedsięwzięciem dającym możliwość przekonania się, na czym może polegać doświadczanie pełnego kontaktu ze sobą, poszerzanie świadomości siebie, czy integrowanie ciała, umysłu i emocji ku wewnętrznej harmonii. Może być też okazją do dotarcia do przedsionka swojej zmiany czy rozwoju ku bardziej twórczemu przystosowaniu.

Data:

10 grudnia  2022

Liczba uczestniczek_ów:

Mini: 12 osób Max: 16 osób

Harmonogram:

9:00-14:00

16:00-19:00

Lokalizacja:

Gdynia, ul. Legionów 107 K/ 1

Inwestycja:

700 zł

Zapisy:

Gdynia: zapisz się

Prowadząca:

Aleksandra Replin - certyfikowana psychoterapeutka i trenerka Gestalt, European Certyfikacate Gestalt Psychoterapy, superwizorka EAGT, Specjalistka Terapii Uzależnień. Doświadczenie zawodowe: Instytutu Terapii Gestalt w Krakowie; prywatna praktykę kliniczna od 1998; działalnością edukacyjno – rozwojowa, szkolenia, warsztaty, treningi rozwoju osobistego, treningi terapeutyczne dla różnych grup zawodowych i firm od 2002; autorka programów profilaktycznych, szkoleniowych; pedagożka i nauczycielka. Dodatkowe szkolenia: Analiza Transakcyjna, Analiza Bioenergetyczna A. Lowena; TRE Trauma Releasing Exercises

Jeśli masz jakieś pytania, jesteśmy do Twojej dyspozycji.Kontakt  →

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celu zagwarantowania pełnej funkcjonalności.