INSPIROWAĆ, TWORZYĆ, ROZWIJAĆ

Zapraszam na autorski warsztat rozwoju osobistego w zakresie twórczego Gestalt.

W oparciu o własne doświadczenie wiem jak istotna dla psychoterapeuty Gestalt jest inspiracja i poszukiwanie własnego twórczego modelu pracy.
Gestalt to wszak proces, ciągła zmiana, to ruch i często improwizacja. Ważne, aby towarzysząc Klientowi terapeuta elastycznie podążał, wspierał, konfrontował. Ważne, aby równoważył tzw. "ciężki” merytoryczny Gestalt tym „miękkim” opartym na kompetencjach serca i czucia.
Jak rozwijać zmysły? Jak poszerzać swój wewnętrzny świat wrażliwości, miłości?

Zapraszam na czas przepełniony sztuką, muzyką, tańcem, ruchem. Czas rozwoju twórczego JA. Praca na zajęciach opierać będzie się na własnym, osobistym doświadczeniu uczestników. Celem jest rozwój twórczego potencjału jaki każdy z nas posiada. Zaproponowane techniki, narzędzia to mój autorski warsztat pracy, którym chcę się dzielić. 

Zapraszamy:

• studentów
• młodych początkujących i zaawansowanych terapeutów.

Data:

4 lutego 2023

Harmonogram: 

 09:00-14:00 (5h)

14:00 - 15:00 przerwa

15:00 - 20:00 (5h)

Lokalizacja:

Poznań ul. Dąbrowskiego 75/18

Inwestycja:

 600 zł

Zapisy:

Formularz: zapisz się

Prowadząca:

Jolanta Cieplińska – psychoterapeutka, superwizorka, trenerka treningu psychologicznego i nauczycielka psychoterapii, absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego i Instytutu Terapii Gestalt w Krakowie. W swojej pracy zawodowej z przyjemnością i konsekwencją wspiera i towarzyszy innym w rozwoju i zmianie. To klienci, studenci, młodzi terapeuci, ale również koleżanki i koledzy. Lubi motywować, pomagać w odnajdywaniu zasobów i przekształcaniu ograniczeń w możliwości, poszerzać aspekty twórczego procesu człowieka. Pracuje z otwartością, autentycznością w relacyjnym kontakcie. Życie osobiste dostarcza jej wielu dobrych, ważnych i różnorodnych doświadczeń, co sprawia, że czuje się spełniona. Pasjonuje się teatrem, filmem, ruchem i niespodziankami dla bliskich.

 

Jeśli masz jakieś pytania, jesteśmy do Twojej dyspozycji.Kontakt  →

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celu zagwarantowania pełnej funkcjonalności.