Kamila Kaźmierczak

Informacje

Nazywam się Kamila Kaźmierczak. Jestem psychologiem i psychoterapeutką.
Prowadzę psychoterapię indywidualną osób dorosłych w oparciu o nurt Gestalt.

Posiadam certyfikat psychoterapeutki wydany przez Europejskie Stowarzyszenie Psychoterapii Gestalt (EAGT).

Doświadczenie zawodowe zdobywałam w Poradni Zdrowia Psychicznego ESCULAP i na Oddziale Dziennym Psychiatrycznym w Gdyni, gdzie przez kilka lat pracowałam indywidualnie i z grupami. Obecnie prowadzę prywatną praktykę.

Swoją pracę poddaję regularnej superwizji

  • Pracuję w oparciu o kodeks etyczno-zawodowy psychologa i kodeks etyczny psychoterapeuty EAGT.
  • Studia magisterskie ukończyłam na Uniwersytecie SWPS w Sopocie.
  • Szkolenie psychoterapeutyczne odbyłam w Wielkopolskiej Szkole Psychoterapii Gestalt w Poznaniu.
  • Ukończyłam również roczny Staż Gestalt w Instytucie Gestalt w Krakowie.

Strona internetowa: https://kamilakazmierczak.pl

Telefon: +48 511 826 562

Ewelina Mechelewska

Informacje

Psycholog, Psychoterapeutka

Prowadzę psychoterapię indywidualną oraz konsultacje psychologiczne dla osób potrzebujących wsparcia w trudnych emocjonalnie momentach życiowych.

Posiadam certyfikat psychoterapeutki wydany przez Europejskie Stowarzyszenie Psychoterapii Gestalt (EAGT).

Posiadam kilkunastoletnie doświadczenie w pracy z osobami poszukującymi sposobów rozwiązań swoich problemów. Praktykę zawodową wiążę przede wszystkim z towarzyszeniem osobom w procesie rozwoju oraz odkrywania zasobów – silnych stron i obszarów, które mogą być przeszkodą w korzystaniu i czerpaniu z życia w pełni.

Ukończyłam psychologię na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Ukończyłam Wielkopolską Szkolę Psychoterapii Gestalt oraz dwuletnią szkołę psychoterapii systemowej i rodzinnej w Wielkopolskim Towarzystwie Terapii Systemowej. Odbyłam liczne staże kliniczne. Poszerzam swoją wiedzę i doświadczenie uczestnicząc w treningach i warsztatach rozwojowych oraz psychoterapeutycznych. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji, a w pracy kieruję się Kodeksem Etycznym Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Gestalt.

Strona internetowa: ewelinamechelewska.pl

Telefon: +48 600 678 515

Joanna Skowron

Informacje

Nazywam się Joanna Skowron, jestem psychologiem i psychoterapeutką

Posiadam certyfikat psychoterapeutki wydany przez Europejskie Stowarzyszenie Psychoterapii Gestalt (EAGT).

Specjalizuję się w psychoterapii osób dorosłych oraz nastolatków (powyżej 13 roku życia). Prowadzę także psychoterapię par.

Ukończyłam jednolite studia magisterskie na Wydziale Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego, dwuletnie szkolenie z zakresu Psychoterapii Systemowej Rodzin i Par, organizowane przez Wielkopolskie Towarzystwo Psychoterapii Systemowej (WTTS) oraz pełne, czteroletnie szkolenie w zakresie Psychoterapii Gestalt, organizowane przez Wielkopolską Szkołę Psychoterapii Gestalt (WSPG). Regularnie podnoszę swoje kwalifikacje biorąc udział w warsztatach, szkoleniach i seminariach dla profesjonalistów.

Doświadczenie zawodowe zdobywałam podczas pracy oraz staży na oddziałach psychiatrycznych, w poradniach psychologiczno – pedagogicznych oraz placówkach oświatowych. Prywatną praktykę psychologiczną prowadzę od 2014 roku.

Swoją pracę poddaję stałej superwizji u superwizorów akredytowanych przez Europejskie Stowarzyszenie Psychoterapii Gestalt oraz Polskie Stowarzyszenie Psychoterapii Gestalt.

Strona internetowa: rozwojownia.net

Telefon: + 48 601 976 606

Jeśli masz jakieś pytania, jesteśmy do Twojej dyspozycji.

KONTAKT


Serwis wykorzystuje pliki cookies w celu zagwarantowania pełnej funkcjonalności. Wszystkie prawa zastrzeżone © WSP Gestalt 2022. wykonanie — PRESTOMEDIA.PL